District8.net | Homepage

2 juli Automobilist rijdt over rotonde en crasht tegen boom Veilingroute Honselersdijk

1 Comment 🕔02.jul 2017

Honselersdijk – Zondagavond 2 juli iets voor negen uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een eenzijdig ongeluk op de rotonde van de Veilingroute met de Zwethlaan in Honselersdijk. Ter plaatse bleek een Audi-bestuurder rechtdoor over de rotonde te zijn gereden en tegen een boom te zijn gecrasht. De bestuurder raakte gewond en is zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De Verkeerspolitie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar het ongeluk. Mogelijk heeft de bestuurder van de auto te veel gedronken. Berger Vreugdenhil heeft de zwaarbeschadigde auto meegenomen. De Provincie zal de gehavende rotonde herstellen.

Foto’s: Jeroen Kuipers

1 Reactie

  1. 🕔 10:24, 05.jul 2017

    Tamme Aap

    “Ga rechtdoor over de rotonde, 2e afslag”… Dwaas… Ik heb elders ook al gelezen dat ‘ie mogelijk in beschonken toestand gereden heeft, en dat hij een stukje terug, bij de (nieuwe)rotonde bij de v. Luijklaan gevaarlijke capriolen uithaalde… Zonde van zo’n mooie auto…

Plaats een reactie

Op District8.net geven wij u de mogelijkheid om te reageren.
(Disclaimer, copyright en de huisregels)

Voordat uw reactie zichtbaar is op de website zal uw reactie eerst bekeken worden door de redactie van District8.net

Zoek op onze site

Recente reacties

Oud Papier

Oud Papier

de onkosten voor de brandweer heeft hij al jaren betaald

BEKIJK ARTIKEL
Ronald

Ronald

In de buurt Marvin....

BEKIJK ARTIKEL
Gv

Gv

Waar zit zijn verstand,wat nou onkruid verbranden ?

BEKIJK ARTIKEL
gv

gv

BEKIJK ARTIKEL
Joop

Joop

@ sanders:Dus het zijn allemaal tokkies. Een lekker warrig en

BEKIJK ARTIKEL
Timo

Timo

denk sluiting gebeurd wel vaker volgens mij bij taxi's door

BEKIJK ARTIKEL
CGe

CGe

Gefotoshopt ? Os heb ik terplaatse cassis op straat gezien

BEKIJK ARTIKEL

Facebook.com/District8.net