District8.net | Homepage

2 juli Automobilist rijdt over rotonde en crasht tegen boom Veilingroute Honselersdijk

1 Comment 🕔02.jul 2017

Honselersdijk – Zondagavond 2 juli iets voor negen uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een eenzijdig ongeluk op de rotonde van de Veilingroute met de Zwethlaan in Honselersdijk. Ter plaatse bleek een Audi-bestuurder rechtdoor over de rotonde te zijn gereden en tegen een boom te zijn gecrasht. De bestuurder raakte gewond en is zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De Verkeerspolitie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar het ongeluk. Mogelijk heeft de bestuurder van de auto te veel gedronken. Berger Vreugdenhil heeft de zwaarbeschadigde auto meegenomen. De Provincie zal de gehavende rotonde herstellen.

Foto’s: Jeroen Kuipers

1 Reactie

  1. 🕔 10:24, 05.jul 2017

    Tamme Aap

    “Ga rechtdoor over de rotonde, 2e afslag”… Dwaas… Ik heb elders ook al gelezen dat ‘ie mogelijk in beschonken toestand gereden heeft, en dat hij een stukje terug, bij de (nieuwe)rotonde bij de v. Luijklaan gevaarlijke capriolen uithaalde… Zonde van zo’n mooie auto…

Plaats een reactie

Op District8.net geven wij u de mogelijkheid om te reageren.
(Disclaimer, copyright en de huisregels)

Voordat uw reactie zichtbaar is op de website zal uw reactie eerst bekeken worden door de redactie van District8.net

Zoek op onze site

Recente reacties

Yourchoice

Yourchoice

Ik denk dat dit de Bonairestraat is. Flinke klap.

BEKIJK ARTIKEL
Nicky

Nicky

Ik hoorde het via een vriendin van me en schoot

BEKIJK ARTIKEL
h dorst

h dorst

zo erg

BEKIJK ARTIKEL
Daniel

Daniel

Ik woon aan dit kruispunt en zie dagelijks hoe buschauffeurs

BEKIJK ARTIKEL
marieke

marieke

De motoragent heeft de bewoners uit dat brandende huis in

BEKIJK ARTIKEL
John

John

Wat een onzin Jan, fietspad is zelfs erg breed voor

BEKIJK ARTIKEL
Emmy van der Eijk

Emmy van der Eijk

Zonde om al die nepkleding te vernietigen. Maak er mensen

BEKIJK ARTIKEL

Facebook.com/District8.net