District8.net | Homepage

2 juli Automobilist rijdt over rotonde en crasht tegen boom Veilingroute Honselersdijk

1 Comment 🕔02.jul 2017

Honselersdijk – Zondagavond 2 juli iets voor negen uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een eenzijdig ongeluk op de rotonde van de Veilingroute met de Zwethlaan in Honselersdijk. Ter plaatse bleek een Audi-bestuurder rechtdoor over de rotonde te zijn gereden en tegen een boom te zijn gecrasht. De bestuurder raakte gewond en is zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De Verkeerspolitie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar het ongeluk. Mogelijk heeft de bestuurder van de auto te veel gedronken. Berger Vreugdenhil heeft de zwaarbeschadigde auto meegenomen. De Provincie zal de gehavende rotonde herstellen.

Foto’s: Jeroen Kuipers

1 Reactie

  1. 🕔 10:24, 05.jul 2017

    Tamme Aap

    “Ga rechtdoor over de rotonde, 2e afslag”… Dwaas… Ik heb elders ook al gelezen dat ‘ie mogelijk in beschonken toestand gereden heeft, en dat hij een stukje terug, bij de (nieuwe)rotonde bij de v. Luijklaan gevaarlijke capriolen uithaalde… Zonde van zo’n mooie auto…

Plaats een reactie

Op District8.net geven wij u de mogelijkheid om te reageren.
(Disclaimer, copyright en de huisregels)

Voordat uw reactie zichtbaar is op de website zal uw reactie eerst bekeken worden door de redactie van District8.net

Zoek op onze site

Recente reacties

Mendeszoon

Mendeszoon

Jeetjw, de automobilist reedt wel echt veeelste hard! Wat een

BEKIJK ARTIKEL
Mendeszoon

Mendeszoon

Heel erg als je zoiets meemaakt! Ik hoop dat de

BEKIJK ARTIKEL
Arie

Arie

Dit word toch de Irene Boulevard?

BEKIJK ARTIKEL
Tamme Aap

Tamme Aap

"Ga rechtdoor over de rotonde, 2e afslag"... Dwaas... Ik heb

BEKIJK ARTIKEL
Ton

Ton

Welke tram rijdt er dan op de Zuidwal? Lijn 1 gaat

BEKIJK ARTIKEL
Ton

Ton

En de prijs voor de oudste koe uit de sloot

BEKIJK ARTIKEL
Zipp

Zipp

Uit 2013, erg leuk dat je daar nu nog op

BEKIJK ARTIKEL

Facebook.com/District8.net