District8.net | Homepage

2 juli Automobilist rijdt over rotonde en crasht tegen boom Veilingroute Honselersdijk

1 Comment 🕔02.jul 2017

Honselersdijk – Zondagavond 2 juli iets voor negen uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een eenzijdig ongeluk op de rotonde van de Veilingroute met de Zwethlaan in Honselersdijk. Ter plaatse bleek een Audi-bestuurder rechtdoor over de rotonde te zijn gereden en tegen een boom te zijn gecrasht. De bestuurder raakte gewond en is zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De Verkeerspolitie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar het ongeluk. Mogelijk heeft de bestuurder van de auto te veel gedronken. Berger Vreugdenhil heeft de zwaarbeschadigde auto meegenomen. De Provincie zal de gehavende rotonde herstellen.

Foto’s: Jeroen Kuipers

1 Reactie

  1. 🕔 10:24, 05.jul 2017

    Tamme Aap

    “Ga rechtdoor over de rotonde, 2e afslag”… Dwaas… Ik heb elders ook al gelezen dat ‘ie mogelijk in beschonken toestand gereden heeft, en dat hij een stukje terug, bij de (nieuwe)rotonde bij de v. Luijklaan gevaarlijke capriolen uithaalde… Zonde van zo’n mooie auto…

Plaats een reactie

Op District8.net geven wij u de mogelijkheid om te reageren.
(Disclaimer, copyright en de huisregels)

Voordat uw reactie zichtbaar is op de website zal uw reactie eerst bekeken worden door de redactie van District8.net

Zoek op onze site

Recente reacties

Kees

Kees

Smaakvolle reclame 'beste uitvaartverzekering' scoort 9.1 met duimpje omhoog.

BEKIJK ARTIKEL
Tosty_82

Tosty_82

Als iemand in het gezicht is getrapt dan is dat

BEKIJK ARTIKEL
Johan

Johan

Uitzien met afgeschermde wegen, fietspaden en voetpaden van de grachten

BEKIJK ARTIKEL
Henk

Henk

Men rijdt hier altijd aan de verkeerde kant van de

BEKIJK ARTIKEL
Johan

Johan

Volgens mij is atyschulte-mens gewoon een ongelukkige werknemer van DSM.

BEKIJK ARTIKEL
fietser

fietser

hadden ze de huizen maar niet zo dicht bij een

BEKIJK ARTIKEL
Willem v. O.

Willem v. O.

Weinig mensen kunnen nog leven zonder de producten van

BEKIJK ARTIKEL

Facebook.com/District8.net