Arrestatieteam haalt man uit woning Jacob Vrijstraat Rotterdam

18

160609at

Rotterdam – In de Jacob Vrijstraat in Rotterdam-IJsselmonde heeft dinsdag 16 juni even na het middaguur een inval plaatsgevonden door het arrestatieteam van de politie. Daarbij is één man aangehouden. De verdachte, aanwezig in het pand, had tot zover bekend, kwade bedoelingen. Wat dat precies inhield, is nog niet bekend. Zowel brandweer als ambulance stonden stand-by.

160609ata

160609atb

160609atc

160609atd

Voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :Plaatsen/stemmen op NUjij Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je MySpace-vrienden Deel met je LinkedIn-contacten Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

gerelateerde berichten

Reacties

18 Reacties op “Arrestatieteam haalt man uit woning Jacob Vrijstraat Rotterdam”
  1. Pim says:

    Op de laatste foto lijkt de agente hand in hand te lopen met de AT’er. LOL

  2. Danny Mulder says:

    Komen ze gewoon met de sleutel binnen? Kan natuurlijk wel.

  3. Martin says:

    Die verdachte lijkt Boris Boef wel.

  4. kanjeer says:
    Op de laatste foto lijkt de agente hand in hand te lopen met de AT’er. LOL

    Ik zou ook wel met die agente hand in hand willen lopen

  5. MdW says:

    Hmmm… Dan vraag je je af….. ;)
    Wat zou die dikke van plan geweest zijn ?
    Geloof dat de brandweer niet standaard aanwezig is bij een AT inzet :P

  6. Oma says:

    Eh…adres , huisnummer en een kenteken zo in beeld, tjeejte hoe is het gesteld met de privacie???

    Oke hij had kwade bedoelingen, maar wat is niet duidelijk….pedofielen mogen ook niet op een site vermeld worden.

  7. 6079 says:

    volgens mij nr. 21, beetje je best doen en je hebt er een naam bij. Niet echt discreet dus. Maar wat maakt dat uit die man is niet voor schuin oversteken aangehouden

  8. 015 says:

    is het niet Peter Beense?

  9. petertje says:

    6079

    Nog meer aanmerkingen..Ze weten via je mobiel of je tom tom ook precies waar je je bevind ..Dus wat nou discreet!

  10. Pim says:
    volgens mij nr. 21, beetje je best doen en je hebt er een naam bij. Niet echt discreet dus. Maar wat maakt dat uit die man is niet voor schuin oversteken aangehouden

    Wel scherp blijven, er staat nergens dat de man ook de bewoner is.
    Juist voor dit soort conclusietrekkerij is discretie ooit in het leven geroepen.

  11. jaap says:

    Dit is niet de bewoner

  12. Danny Mulder says:

    waarom is er voor deze actie besloten om geen helm op te doen? Zou iemand dat kunnen vertellen?

    Groetjes

  13. flipje says:

    misschien te warm? niet noodzakelijk? geen gigantisch grote dreiging?

  14. Oma says:
    Wel scherp blijven, er staat nergens dat de man ook de bewoner is.Juist voor dit soort conclusietrekkerij is discretie ooit in het leven geroepen.

    Kijk daarom heb ik het dus over privacy!!!!!!!!!!

  15. Steve says:

    @ Oma

    Wat zeur je nou over privacy? Geloof je daar nou nog echt in? Ben ook wel benieuwd welke privacy nu precies geschonden is? Als de huisnummers waren weggeveegd had je nog aan duizend en een dingen de woning kunnen herkennen. Vraag is wat wil je met die informatie doen?
    Mensen scheef aankijken?
    Daarnaast: Alles wat er maar te registreren valt wordt geregistreerd. Half Den Haag en Rotterdam zijn aan camerabewaking gekoppeld waar ze zo op je telefoon kunnen inzoemen en je smsjes van Opa kunnen lezen… Niet dat ze dat hoeven want de Nederlandse opsporingsinstanties hebben zeer vergaande afluistermogelijkheden. Of wat dacht je van de fouileeracties?
    Heb je nog steeds moeite met die foto nadat een agent met zn handen heeft zitten aftasten om te kijken of je geen drugs of wapens bij je draagt?

  16. Pim says:
    Kijk daarom heb ik het dus over privacy!!!!!!!!!!

    Oh dus jij roept eerst onzin (laster) klikkerdeklik omdat jij niet goed leest en daar verkeerde conclusies uit trekt, en dan moet een ander dat voorkomen?

    Tegen zulke domheid kan een ander geen maatregelen nemen maar moet jij maatregelen nemen.

  17. Remco (niet Suiker) says:
    Oh dus jij roept eerst onzin (laster) klikkerdeklik omdat jij niet goed leest en daar verkeerde conclusies uit trekt, en dan moet een ander dat voorkomen?

    Het is wel een oma, dus is het u. Beetje respect voor ouderen… zelfs hier op deze site!

  18. Oma says:
    Wat zeur je nou over privacy? Geloof je daar nou nog echt in? Ben ook wel benieuwd welke privacy nu precies geschonden is? Als de huisnummers waren weggeveegd had je nog aan duizend en een dingen de woning kunnen herkennen. Vraag is wat wil je met die informatie doen?Mensen scheef aankijken?Daarnaast: Alles wat er maar te registreren valt wordt geregistreerd. Half Den Haag en Rotterdam zijn aan camerabewaking gekoppeld waar ze zo op je telefoon kunnen inzoemen en je smsjes van Opa kunnen lezen… Niet dat ze dat hoeven want de Nederlandse opsporingsinstanties hebben zeer vergaande afluistermogelijkheden. Of wat dacht je van de fouileeracties?Heb je nog steeds moeite met die foto nadat een agent met zn handen heeft zitten aftasten om te kijken of je geen drugs of wapens bij je draagt?

    Je hebt gelijk dat er nog aan vele dingen het huis te bekennen is, maar dan alleen voor de mensen die in de omgeving wonen!!!!!!!! Dus ik blijf bij privacy !!!!

Reacties

Geef ook een reactie. Maar denk om onze huisregels...
Wilt u ook een plaatje bij uw reactie surf dan naar gravatar!

  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube
  • Hyves
/body>