bewoner slaapt met pannetje op het vuur Voldersgracht
Delft – De bewoner van een pand aan de Voldersgracht in Delft ontdekte donderdagmorgen 28 januari een flinke rookontwikkeling in haar woning en belde de brandweer. Personeel van een naastgelegen fotowinkel heeft meteen een poging ondernomen om de brand te blussen en de overige bewoners te waarschuwen.
De inmiddels gearriveerde politie heeft dit daarna overgenomen. Van brand bleek echter geen sprake. De bewoner had een pannetje op het vuur gezet om een aantal spenen van de baby uit te koken en was daarna in slaap gevallen. Personeel van de ambulancedienst heeft de baby ter plaatse nagekeken maar achtte het niet nodig om de baby naar het ziekenhuis te vervoeren. De brandweer heeft de woningen geventileerd, waarna de bewoners weer naar huis konden. De schade aan de woning is minimaal.
Foto’s Remco Suiker


















Das lekker makkelijk, hoef je deze keer de deur niet uit om een mooie foto reportage te maken.
Thuiswedstrijd voor Remco……Of was je vrij, en moest je alsnog vanaf huis komen?
Wat kost nou zo’n reclame actie?
Gelukkig is dit goed afgelopen.
Gewoon HELDEN, die gasten van FOTOBISTER !!!
Nou ik weet niet of ik heel erg in mijn nopjes zou zijn met zo’n buurman.
Ik weet niet of ik überhaupt nog een oog dicht zou doen met zo’n bewoner naast mijn toko.
Ik zou hem een rookmelder schenken. Wat een doos vol!
En een kookwekkertje voor op het aanrecht
Ik kan me dit zo voorstellen als moeder van 2 koters. Je bent gebroken van de slapeloze nachten, je gaat even je spenen uitkoken en denk “heel eventjes maar op de bank … heel eventjes mijn ogen dicht” ……..
Ze kan in ieder geval de foto’s nabestellen bij de buren
hihi!!
TIP: misschien is een magnetronsterilisator dan toch handiger
godzijdank is het goed afgelopen.
ik kan me voorstellen dat je als moeder zijnde moe bent, en in slaap kan vallen door de vermoeidheid.
* Edit – Het was de vader