Brandweer voorkomt branduitbreiding Zijpendalstraat

0

Den Haag – Door vermoedelijk sluiting in een televisie is gister middag aan de Zijpendalstraat een woning uitgebrand. Hierbij zijn geen slachtoffers gevallen. De brandweer voorkwam branduitbreiding naar aangrenzende woningen.

Rond kwart over twaalf kwam de brandmelding bij de meldkamer binnen. Ter plaatse trof de brandweer een brand aan in een woning op de tweede etage van een portiekgebouw. Door een snelle, effectieve inzet is de brand niet uitgebreid naar de aangrenzende bebouwing.

Bij de naastgelegen woning waren een vrouw met twee kinderen binnen. Door de rookontwikkeling konden zij niet naar beneden. Twee brandweer mensen zijn met hen op het balkon gaan staan. Daarna zijn de vrouw en kinderen met behulp van een vluchtmasker naar beneden begeleid.

Ten tijde van de brand waren de bewoners niet aanwezig. Zij kunnen bij terugkeer niet meer in de woning verblijven, aangezien de woonkamer is uitgebrand. De rest van de woning heeft rook- en roetschade.

Voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :Plaatsen/stemmen op NUjij Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je MySpace-vrienden Deel met je LinkedIn-contacten Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

gerelateerde berichten

Reacties

Geef ook een reactie. Maar denk om onze huisregels...
Wilt u ook een plaatje bij uw reactie surf dan naar gravatar!

  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube
  • Hyves
/body>