Mogelijk asbest vrijgekomen bij boerderijbrand Bergse Linker Rottekade Rotterdam

1

010310lr

Rotterdam – Bij een brand in een koeienstal in Rotterdam-Terbregge is maandagmiddag 1 maart de eigenaar van de stal gewond geraakt. De brand brak uit in de boerderij aan de Bergse Linker Rottekade. De rook was in een groot deel van Rotterdam en omgeving te zien. Twaalf koeien die op stal stonden zijn door de boer zelf naar buiten gehaald. De man liep daarbij brandwonden op. De omgeving is nog afgezet omdat er bij de brand asbest was vrij gekomen.

010310lra

010310lrb

010310lrc

010310lrdFoto’s Robin Hogervorst

010310lrf

010310lrg

010310lreFoto’s Sven van Beek

Voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :Plaatsen/stemmen op NUjij Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je MySpace-vrienden Deel met je LinkedIn-contacten Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

gerelateerde berichten

Reacties

Een reactie op “Mogelijk asbest vrijgekomen bij boerderijbrand Bergse Linker Rottekade Rotterdam”
  1. anoniem says:

    De eigenaar van de boerderij, boer Jan liep niet de brandwonden op toen hij de koeien van stal haalde maar toen bij daarna zijn andere traktor wou redden.
    Zo zie je maar hoesnel er verkeerde verhalen rond gaan.

Reacties

Geef ook een reactie. Maar denk om onze huisregels...
Wilt u ook een plaatje bij uw reactie surf dan naar gravatar!

  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube
  • Hyves
/body>