Home Den Haag Slachtoffer zwaargewond na steekpartij; verdachte aangehouden Wezelrade Den Haag

Slachtoffer zwaargewond na steekpartij; verdachte aangehouden Wezelrade Den Haag

Den Haag – In de nacht van donderdag 15 mei op vrijdag 16 mei heeft er op de Wezelrade in Den Haag een steekpartij plaatsgevonden.

De politie rukte samen met een ambulance en het MMT met spoed uit naar de locatie. Ter plaatse werd een zwaargewond slachtoffer op straat aangetroffen, dat vermoedelijk is neergestoken.

De ambulancedienst ontfermde zich over het slachtoffer, dat op een brancard in de ambulance is gebracht. Na stabilisatie in de ambulance is het slachtoffer met spoed (A1) vervoerd naar een ziekenhuis. Het MMT is uiteindelijk niet ter plaatse gekomen.

De straat is met politielint afgezet als plaats delict. De politie doet onderzoek. Op straat is een mes aangetroffen; het mes en een hesje zijn in beslag genomen.

Een woordvoerder van de politie laat weten dat er één persoon is aangehouden voor de steekpartij.