Den Haag – Woensdagavond 7 mei heeft aan de Jan van Rodestraat in Den Haag een steekpartij plaatsgevonden. Hierbij viel een vrouwelijk slachtoffer, een andere dame werd als verdachte aangehouden door de politie.
Even voor acht uur vond het steekincident plaats en werden de hulpdiensten gealarmeerd. Meerdere politie-eenheden en de ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. Het slachtoffer werd op de stoep bij een woning aangetroffen. De vrouw was in haar arm gestoken en het mes zat nog in de arm van het slachtoffer toen de hulpdiensten ter plaatse kwamen. Nadat het slachtoffer in de ambulance was onderzocht werd zij overgebracht naar het ziekenhuis.
In een woning nabij het slachtoffer werd een vrouw aangehouden. Zij werd met handboeien naar buiten gebracht en hierna in een politiebus naar het politiebureau overgebracht.
De toedracht van het steekincident is niet bekend, de politie verricht hier onderzoek naar. De straat is deels afgesloten vanwege het politieonderzoek.