Den Haag – Op dinsdagavond 21 oktober had er een schietpartij plaatsgevonden voor de Bingo Market aan het Soestdijkseplein in Den Haag. Daarbij raakte één persoon gewond en lag op straat. Volgens de eerste informatie was het slachtoffer aanspreekbaar.
De politie zette de omgeving ruim af en stelde een plaats delict in. Een ambulance arriveerde met spoed om medische hulp te verlenen. Het slachtoffer werd ter plaatse kort behandeld, waarna de ambulancemedewerkers besloten hem direct op de brancard te plaatsen en met spoed naar het ziekenhuis te vervoeren.
Over de toedracht van het incident en eventuele verdachten was op dat moment nog niets bekend. Aan de overkant van de straat, voor een café, werden zeker zes hulzen aangetroffen.
Rond 22:00 uur verzamelde de politie zich massaal op het Westlandseplein in Den Haag. Daar fouilleerden zij meerdere personen. Eén persoon, die uit een woning kwam, werd aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de schietpartij. De verdachte verklaarde dat er niemand meer in de woning aanwezig was.
Nog voordat de politie de woning kon binnentreden, liep de verdachte naar buiten en kon direct worden aangehouden. Hij kreeg speciale zakken om zijn handen, om mogelijke kruitsporen veilig te stellen. Daarna werd hij overgebracht naar het politiebureau. In de woning werd uiteindelijk niemand meer aangetroffen, al zette de politie het onderzoek daar voort.
Tijdens deze actie werd ook een persfotograaf van een ander persbureau aangehouden, omdat hij de agenten ter plaatse zou hebben belemmerd, aldus de politie.
Op het #Soestdijkseplein in #DenHaag heeft vanavond een schietincident plaatsgevonden. Het onderzoek naar de toedracht is in volle gang en we komen graag in contact met getuigen. @POL_Zuiderpark https://t.co/8HuyIIQoU1
— Politie Eenheid Den Haag (@POL_DenHaag) October 21, 2025