Home Den Haag Vijf aanhoudingen bij inval in drugswoning Rietvoorndaal Den Haag

Vijf aanhoudingen bij inval in drugswoning Rietvoorndaal Den Haag

Den Haag – De politie is dinsdagavond 20 januari een woning binnengevallen aan de Rietvoorndaal in Den Haag. In de woning werden vijf personen aangehouden en er werd veel drugs aangetroffen.

Een grote politiemacht stond rond negen uur voor de deur en al snel werd met veel geweld de deur geforceerd. Meerdere agenten in kogelwerende vesten stormden de woning binnen. Hier werden al snel vijf personen aangehouden. Naast deze personen waren er ook kinderen in de woning aanwezig.

De kinderen werden door de politie naar buiten gebracht en werden door familie opgehaald.

De vijf verdachten werden door de politie overgebracht naar het politiebureau. Dit ging om zeker drie mannen en een vrouw.

De politie is een flinke tijd bezig geweest in de woning om alles te doorzoeken. Meerdere spullen werden daarbij in beslag genomen.

Buurtbewoners waren niet verbaasd over de inval. Bij één van de buren werd een tas aangetroffen die door één van de verdachten over de schutting werd gegooid. Hierin zaten meerdere zakjes met wit poeder. Vermoedelijk ging het om cocaïne.

Het is niet de eerste keer dat de politie een inval heeft gedaan in deze woning. Ongeveer zes jaar geleden werden ook dezelfde bewoners meerdere keren van hun bed gelicht door een arrestatieteam. Ook toen werd er drugs aangetroffen in de woning.

Een woordvoerder van de politie kon vertellen dat er onderzoek werd gedaan naar aanleiding van een tip en dat het ging om een onderzoek in het kader van de Opiumwet.