Home Den Haag Agent gewond en politieauto beschadigd na ongeregeldheden Zwarte Pad Den Haag

Agent gewond en politieauto beschadigd na ongeregeldheden Zwarte Pad Den Haag

Den Haag – Op het Zwarte Pad hebben zich in de nacht van zaterdag op zondag 20 september ongeregeldheden voorgedaan na afloop van een feest op het strand. De politie was aanwezig en stond enige tijd in linie. Uiteindelijk werd één persoon aangehouden, al is niet bekend waarvoor.

Tijdens de inzet raakte een agent gewond aan zijn been, vermoedelijk nadat hij was gebeten door een politiehond. Ambulancepersoneel behandelde de agent, die zonder spoed naar het ziekenhuis is vervoerd. Een woordvoerder bevestigde dat een agent gewond raakte, maar kon niets zeggen over de oorzaak. De broekspijp van de agent was flink verscheurd.

Ook een politieauto raakte beschadigd. Van één politievoertuig waren beide zijspiegels vernield.

Ondanks de ongeregeldheden waren veel feestgangers in een vrolijk humeur naar het strand gekomen en hielden zij zich aan de geldende regels.