Home Haaglanden 2 juli Automobilist rijdt over rotonde en crasht tegen boom Veilingroute Honselersdijk

2 juli Automobilist rijdt over rotonde en crasht tegen boom Veilingroute Honselersdijk

Honselersdijk – Zondagavond 2 juli iets voor negen uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een eenzijdig ongeluk op de rotonde van de Veilingroute met de Zwethlaan in Honselersdijk. Ter plaatse bleek een Audi-bestuurder rechtdoor over de rotonde te zijn gereden en tegen een boom te zijn gecrasht. De bestuurder raakte gewond en is zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De Verkeerspolitie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar het ongeluk. Mogelijk heeft de bestuurder van de auto te veel gedronken. Berger Vreugdenhil heeft de zwaarbeschadigde auto meegenomen. De Provincie zal de gehavende rotonde herstellen.

Foto’s: Redactie District8