District8.net | Homepage

2 juli Automobilist rijdt over rotonde en crasht tegen boom Veilingroute Honselersdijk

1 Comment 🕔02.jul 2017

Honselersdijk – Zondagavond 2 juli iets voor negen uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een eenzijdig ongeluk op de rotonde van de Veilingroute met de Zwethlaan in Honselersdijk. Ter plaatse bleek een Audi-bestuurder rechtdoor over de rotonde te zijn gereden en tegen een boom te zijn gecrasht. De bestuurder raakte gewond en is zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De Verkeerspolitie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar het ongeluk. Mogelijk heeft de bestuurder van de auto te veel gedronken. Berger Vreugdenhil heeft de zwaarbeschadigde auto meegenomen. De Provincie zal de gehavende rotonde herstellen.

Foto’s: Jeroen Kuipers

1 Reactie

  1. 🕔 10:24, 05.jul 2017

    Tamme Aap

    “Ga rechtdoor over de rotonde, 2e afslag”… Dwaas… Ik heb elders ook al gelezen dat ‘ie mogelijk in beschonken toestand gereden heeft, en dat hij een stukje terug, bij de (nieuwe)rotonde bij de v. Luijklaan gevaarlijke capriolen uithaalde… Zonde van zo’n mooie auto…

Plaats een reactie

Op District8.net geven wij u de mogelijkheid om te reageren.
(Disclaimer, copyright en de huisregels)

Voordat uw reactie zichtbaar is op de website zal uw reactie eerst bekeken worden door de redactie van District8.net

Zoek op onze site

Reclame

instagramposter

Twitter

Recente reacties

bryan

bryan

weer dat kut volk uit neuzenstad -> Edit vd Redactie: Hou het

BEKIJK ARTIKEL
Ron

Ron

Ja Jan ..zo lust ik er nog wel een paar

BEKIJK ARTIKEL
Ron

Ron

Ach ..u kunt het een onnozele reactie vinden ..tot dat

BEKIJK ARTIKEL
jan

jan

zullen we dan maar ook de supermarkten en de benzinepompen

BEKIJK ARTIKEL
Carlos

Carlos

Gecondoleerd. Veel sterkte voor de nabetaanden.

BEKIJK ARTIKEL
gaatjeniksaan

gaatjeniksaan

onnozele reactie er werd ook geschoten toen ze gesloten waren.

BEKIJK ARTIKEL
Ron

Ron

Dicht gooien al die tenten ..trekt alleen maar criminelen aan

BEKIJK ARTIKEL

Facebook.com/District8.net