Den Haag – Het arrestatieteam heeft in de nacht van zaterdag op zondag 23 juli een instap gedaan in een portiekwoning aan de Laurens Reaelstraat in Den Haag.
De hulpdiensten ontvingen zaterdagavond een melding en rukte uit naar de woning. Eenmaal ter plaatse wilde de vrouw niet meewerken. Hierop werd besloten de onderhandelaar van de politie in te zetten. Na verschillende pogingen is besloten het arrestatieteam in te zetten.
Het arrestatieteam heeft gebruik gemaakt van een flashbang om de vrouw af te leiden zodra de instap werd gedaan.
In de woning kon de vrouw overmeesterd worden. Ze is op een brancard geplaatst en met spoed vervoerd naar het ziekenhuis. De politie reed achter de ambulance aan.
De brandweer stond met een reddingskussen paraat voor het geval de vrouw aan de achterzijde uit het raam wilde springen.