Delft – Op het kruispunt van de N470 met het Kruithuisplein in Delft is maandagavond 27 juli een auto in de zijkant van een vrachtwagen gereden. De vrachtwagen wilde vanaf het Kruithuisplein de A13 richting Rotterdam oprijden toen de aanrijding plaatsvond.
De auto liep bij het ongeval veel schade op. Na de melding kwamen de hulpdiensten met spoed ter plaatse. Enkele inzittenden van de auto zijn door ambulancepersoneel nagekeken, uiteindelijk zijn twee van de inzittenden vervoerd naar het ziekenhuis voor verdere controle.
Een deel van het Kruithuisplein is na het ongeval afgesloten, hierdoor ontstond er een file op de Kruithuisweg richting Delfgauw. Op het kruispunt gaat het vaker mis, veel van die aanrijdingen zouden komen door hoe de verkeerslichten op het kruispunt zijn afgesteld.
Een berger moet in ieder geval de zwaar beschadigde auto afslepen. De schade aan de betrokken vrachtwagen valt mee.















