Home Delft Auto slaat over de kop na botsing met biggenrug Peuldreef Den Hoorn

Auto slaat over de kop na botsing met biggenrug Peuldreef Den Hoorn

Den Hoorn – Een automobilist is zaterdagavond 3 oktober gewond geraakt nadat de auto waarin hij reed op een rotonde in Den Hoorn tegen een zogenoemde biggenrug botste. Door de klap sloeg de auto over de kop. Het voertuig kwam uiteindelijk weer op de wielen tot stilstand.

Het ongeval gebeurde op de rotonde bij de aansluiting van de Peuldreef met de Wippolderlaan. De bestuurder raakte lichtgewond en werd ter plaatse door ambulancepersoneel onderzocht.

Tijdens het medische onderzoek werd bij de bestuurder een blaastest afgenomen. Daaruit bleek dat hij onder invloed van alcohol had gereden. De automobilist werd daarop aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.

De auto liep bij het ongeval zware schade op. Ook het wegdek raakte vervuild. De gemeente zal ter plaatse moeten komen om de weg schoon te maken.