Wateringen – Op de N211, Wippolderlaan bij Wateringen richting de A4, zijn twee autos betrokken geraakt bij een kop-staartbotsing.
Eén van de autos had een lekke band, deed de gevarenlichten aan en week uit in de berm. De automobilist stapte uit en belde 112. Een andere auto zag dit te laat, waarna een aanrijding volgde.
Door de klap kwam één van de autos in het water terecht. De andere auto kwam in de berm tot stilstand. Alle inzittenden konden zelfstandig uit hun voertuigen komen. Een ambulance is uiteindelijk nog kort ter plaatse geweest om één van de betrokkenen te controleren. Vervoer bleek echter niet noodzakelijk
Een berger heeft uiteindelijk de te water geraakte auto uit het water getakeld, de andere wagen is ook door de berger meegenomen. In verband met de berging was de N211 tijdelijk volledig afgesloten richting de A4.










