Rijswijk – Op de kruising van de Laan van ’t Haantje met de Parelmoervlinderlaan in Rijswijk zijn vrijdagmiddag 5 juni twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde omstreeks 15:30 uur. Een automobiliste wilde vanaf de Parelmoervlinderlaan de doorgaande weg opdraaien en raakte daarbij een passerende auto.
Na de melding op de meldkamer werden de brandweer, politie en ambulancedienst met spoed gealarmeerd. De bestuurster van de grijze auto bleek niet gewond te zijn, de bestuurder van de zwarte auto daarentegen wel.
Om de bestuurder van de zwarte auto uit de auto te krijgen, heeft de brandweer de bestuurdersdeur uit de auto geknipt. Hierna kon de man met behulp van een schepbrancard stabiel uit de auto worden geholpen. Hij is hierna in een vacuümmatras gelegd en in de ambulance gecontroleerd. Uiteindelijk is dit slachtoffer met spoed (A1) vervoerd naar het ziekenhuis.
Door het ongeval was de weg deels dicht richting de Lange Kleiweg. Doorgaand verkeer ondervond daardoor lichte verkeershinder. Een bergingsbedrijf heeft uiteindelijk beide voertuigen meegenomen, waarna de weg weer kon worden vrijgegeven.















