Home Wateringen Brandweer blust brand op dak van BMW dealer De Lierseweg Wateringen

Brandweer blust brand op dak van BMW dealer De Lierseweg Wateringen

Wateringen – Zaterdagavond 4 april is er brand ontstaan op het dak van een BMW dealer aan de De Lierseweg in Wateringen. De brand woedde bij een reclamebord op het dak van het pand.

De brandweer werd omstreeks 20:33 uur gealarmeerd en kwam met spoed ter plaatse. Bij aankomst is direct begonnen met bluswerkzaamheden, de brand was in eerste instantie lastig te bereiken voor de brandweer. Daarom is er voor het bestrijden van de brand gebruik gemaakt van een hoogwerker. Met de hoogwerker zijn brandweermannen het dak op gegaan om de brand goed te kunnen blussen.

Omdat beide gealarmeerde tankautospuiten, die van Wateringen en Rijswijk werden ingezet bij de brandbestrijding is er opgeschaald naar het sein ‘middelbrand’.

Aangezien de autozaak gesloten was raakte bij de brand niemand gewond, over de ontstane schade in het pand is niet veel bekend, de brandweer heeft wel een gedeelte van het dak moeten slopen om er zeker van te zijn dat de brand volledig geblust was.