Rijswijk – De politie ontving op zondagavond 12 januari net iets voor 20:00 uur, de melding van een overval bij evenementenlocatie de Broodfabriek, aan de Volmerlaan in Rijswijk.
In de evenementenlocatie heeft een gewapende overval plaatsgevonden. Eén persoon is na de overval weggevlucht. Bij de overval is een geldbedrag buitgemaakt. Er raakte niemand gewond.
Op 11 en 12 januari, vonden bij De Broodfabriek de Nederlandse Modelspoordagen plaats.
De politie doet op dit moment onderzoek. Specialisten van de Forensische Opsporing zijn ter plaatse.
UPDATE: Na onderzoek is de politie tot de conclusie gekomen dat er geen sprake is geweest van een overval. Het “slachtoffer” zou naar eigen zeggen bedreigd zijn door een verdachte. Na onderzoek door de politie is het slachtoffer juist de verdachte. De verdachte, een 51-jarige Hagenaar, is daarop aangehouden en zit nog vast.
De man deed volgens de politie zelf een greep in de kassa en liet denken dat er een overval was gepleegd. De Forensische Opsporing ter plaatse heeft gisteravond tijdens het onderzoek o.a. DNA afgenomen van een man. Of die man ook de 51-jarige verdachte is, is vooralsnog onbekend.
Bij een gewapende overval op een evenementenlocatie aan de #Volmerlaan in #Rijswijk is geld buitgemaakt. Niemand raakte gewond. We zijn op zoek naar een verdachte die tijdens de overval donkere kleding en gezichtsbedekking droeg. Getuige of meer info? Bel 0900-8844 @POL_Rijswijk
— Politie Eenheid Den Haag (@POL_DenHaag) January 12, 2025