Den Haag – De brandweer heeft zondagmiddag 19 oktober aan de Puccinistraat in Den Haag een kat gered die te water was geraakt. Hoe het dier in het water terechtkwam, is nog niet duidelijk. Mogelijk is de kat ontsnapt en vervolgens in het water beland.
De kat stond doodsangsten uit terwijl hij op een boomstronk in het water dreef. Daar had hij zichzelf in veiligheid weten te brengen na zijn val in het water.
De brandweer kwam zonder spoed ter plaatse. Een van de brandweermannen is in een waterpak het water ingegaan en heeft de boomstronk met daarop de kat naar de kant gebracht.
De kat sprong vervolgens zelf op de kant en verstopte zich in de bosjes. De eigenaresse van de kat kon hem uiteindelijk vangen en mee naar binnen brengen.