Den Haag – Op de Kraayensteinlaan in Den Haag is in de nacht van donderdag op vrijdag 5 september een busje vast komen te zitten op het tramspoor bij het eindpunt van HTM-lijn 2.
De bestuurder reed het voertuig zo ver het spoor op dat hij er niet meer zelfstandig af kon. Een berger werd opgeroepen om het busje weg te halen.
Bij een blaastest bleek de bestuurder niet onder invloed van alcohol, bij de drugstest kwam een positieve uitslag naar boven en tijdens de verdere controle werd duidelijk dat hij reed terwijl zijn rijbewijs eerder in beslag was genomen. De bestuurder is aangehouden en is mee naar het bureau genomen.
Door het incident moest tram 2 tijdelijk deels omrijden. De HTM zette een bus in als rail vervangend vervoer.