Zoetermeer – Een motorrijder is zondagavond 16 maart gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op het Prinses Maximaplein in Zoetermeer.
Omstreeks 21:35 uur reed de motorrijder vanaf de A12 in de richting van Oosterheem. Op de rotonde van het Prinses Maximaplein ging hij onderuit. Hij kwam samen met zijn motor tot stilstand tegen een vangrail.
De motorplank onder de vangrail hield de motorrijder gelukkig tegen, waardoor hij niet ernstig gewond raakte. Hij werd opgevangen door ambulancepersoneel en gecontroleerd. Na de controle bleek dat de motorrijder veel geluk had en niet vervoerd hoefde te worden.
Zowel de motor als de vangrail hebben door het ongeval veel schade opgelopen. Een berger heeft de motor opgehaald en weggebracht. Hoe het ongeval kon gebeuren, is niet bekend.