
Den Hoorn – Hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt naar Spoorplaats in Den Hoorn na een melding van een schietpartij. Ter plaatse spraken getuigen over een mogelijk mes, wat zou kunnen duiden op een steekincident.
Het slachtoffer lag op de grond en werd door de hulpdiensten gereanimeerd. Het Mobiel Medisch Team is ter plaatse en wilde het slachtoffer op straat gaan opereren. Ondanks alle inspanningen zijn de hulpverleners gestopt met alle medische handelingen. Het slachtoffer is aan de verwondingen overleden.
Onder het slachtoffer heeft de politie een mes en een (nep)vuurwapen aangetroffen. De politie heeft de calamiteitencontainer met schermen ter plaatse gevraagd om het zicht op het incident af te schermen. Het gebied rond Spoorplaats is afgezet in verband met het politieonderzoek.
Volgens omstanders zouden meerdere verdachten zijn gevlucht op twee zwarte scooters.
Aan de #Spoorplaats in #DenHoorn vond rond 21.40 u een schietincident plaats. Het slachtoffer is overleden. We doen uitgebreid onderzoek. Iets gehoord/gezien? Bel 0900 8844 @POL_Delft
— Politie Eenheid Den Haag (@POL_DenHaag) January 22, 2026





